Našu prácu ocenil aj cech strechárov Slovenska. Cenu Strecha roka sme získali niekoľko krát.

Postaráme sa o realizáciu alebo rekonštrukciu Vašej strechy.


Montáž a rekonštrukcia striech

Sme odborníci na montáž a rekonštrukciu striech. Potrpíme si na kvalite, a preto pracujeme s niekoľkými druhmi kvalitnej strešnej krytiny.


Všetko pre vašu strechu

Viete si sami zabezpečiť materiál na strechu? U nás na stránke www.vsetkoprestrechu.sk nájdete všetko čo potrebujete pre Vašu novú strechu.


Klampiarske práce a montáž žľabov

Zrealizujeme pre Vás kompletné klampiarske práce. Klampiarske výrobky vyrábame v našej dielni na Orave.

Naše hlavné ciele

Skvalitňovanie služieb zákazníkom, vytváranie dobrých pracovných podmienok pre našich zamestnancov, budovanie dobrých vzťahov a rast spoločnosti
Roofing s. r. o. na slovenskom trhu.

Naša spoločnosť Roofing je rodinná firma, ktorá má dlhoročnú tradíciu. Máme 25 ročné skúsenosti s realizáciou striech a klampiarstvom. Napriek dlhej tradícii, sme moderní a držíme krok s dobou. Inovujeme a neustále sa vzdelávame v našom obore. Vďaka tomu vieme našim zákazníkom odborne poradiť, pri riešení každého detailu ich strechy. Zvyčajne pokrývame a rekonštruujeme rodinné domy, no radi realizujeme aj náročnejšie projekty.

Pôsobíme najmä na Orave, v okolí Dolného Kubína, Liptove, Turci, ale aj v rámci celého Slovenska. Pod názvom
Roofing s. r. o. pôsobíme od roku 2007, kedy sme prešli zo živnosti na s. r. o. Našimi prioritami sú kvalita použitých materiálov, pozornosť venovaná detailom strechy podľa platných technických noriem, ale predovšetkým spokojnosť našich zákazníkov. Každému zákazníkovi vypracujeme na mieru rozpoložkovanú cenovú ponuku, na naše náklady.