O tvorcovi tejto webovej stránky

Táto webová stránka bola vytvorená digitálnou agentúrou Seduco. Pripravili sme koncept webu z hľadiska použiteľnosti. V rámci šetrenia rozpočtu klienta sme využili šablónu, ktorú sme vyskladali podľa potreby a naplnili obsahom. Web je plne administrovateľný v CMS systéme WordPress. Web má samozrejme aj SSL certifikát, aby roofing.sk nebol penalizovaný od Google vo vyhľadávaní. Ak by ste mali záujem o podobné riešenie, môžete nás kontaktovať tu.

V Seducu pomáhame firmám, aby vedeli efektívnejšie komunikovať produkty a služby svojim klientom. Využívame na to rôzne nástroje v rámci online marketingu. Digitálna agentúra Seduco sa zaoberá vývojom webov a e-shopov na platforme WordPress a WooCommerce. Zameriava sa na koncepčne prepracované UX projektov, kvalitne spracované UI designy a technologicky odladené programovanie. Sídlime v Dolnom Kubíne, no pôsobíme v rámci celého Slovenska.

Ďalej sa venujeme vývoju vizuálnej komunikácie, či už sa jedná iba o vytvorenie loga, alebo celkovo o vývoj kompletnej vizuálnej identity pre firmu, produkt alebo službu. Ďalej ponúkame rôzne grafické práce. Napríklad design bannerov, billboardov, letákov, vizitiek a akýchkoľvek iným grafickým prvkom.

Posledná a veľmi dôležitá súčasť našich služieb je online marketing. Využívame na to rôzne nástroje, ako sú PPC kampane v Google a na sociálnych sieťach, ale hľadáme aj nové marketingové kanály, ktoré ešte nie sú preplnené reklamnou.